לא מצאת תשובה לשאלה? צור עימנו קשר ונשמח לענות

זה נכון, יש עוד חברות שעוסקות במידע על מכרזים, אבל רק Wizbiz יודעים להביא לך בדיוק מושלם את מה שאתה מחפש: מכרזים בדיוק בתחום העיסוק שלך. לא ליד...לא בערך...ולא דברים חסרי תועלת שרק מבזבזים את זמנך.

כול המכרזים הם מכרזים פומביים וציבוריים של גופים ומוסדות החייבים בפרסום מכרז או קול קורא על פי חוק. בנוסף, יש ב- Wizbiz גם פניות בלעדיות של מנהלי רכש בתחומים מסוימים וכן גם בקשות למכרז פרטי של מפרסמים באתר. ב- Wizbiz אתה מקבל 100% מכרזים (ואפילו קצת יותר)

אחרי רכישת המנוי,יש לבחור שם משתמש וסיסמה , לקשר את עצמכם לענפים והתחומים המתאימים לכם והמערכת תשלח לכם התראות מתאימות ישירות למייל על כול מכרז או קול קורא חדש שמתאים לעסק שלכם. הממשק של Wizbiz מכרזים הוא ממשק נוח מאד וידידותי למשתמש

בניגוד לחברות אחרות, אנחנו לא מחייבים אותך בתשלום נוסף עבור רישיונות שימוש נוספים. ב-Wizbiz מכרזים יש לך רישיונות שימוש ללא הגבלה !! (המשתמשים חייבים להיות מאותו עסק) 

Wizbiz מכרזים מעניקה שירות ייחודי של עזרה וליווי בהגשת המכרז בשיטת Win-Win
אנחנו נעמיד לרשותך צוות מומחים אשר עוסק ביום יום בכתיבת מכרזים עבור גופים שונים והוא בעל ידע מעמיק בדרך הגשת מכרז נכונה, אשר תגדיל משמעותית את סיכויי הזכייה שלך. 

תקופת המנוי המומלצת והזולה היא לשנה, אך אם ברצונך לבחון את המערכת לתקופת ניסיון מבלי להתחייב לתקופה ארוכה, מנוי ל- 3 חודשים זוהי אופציה מצוינת. בתקופת המנוי תיחשף למגוון של מכרזים, תנאי סף שונים ודרישות מיוחדות, ותוכל לבחור את אלו שיתאימו לך ביותר. בסופו של יום, צריך לזכות במכרז אחד או שניים טובים כדי שהעסקה שלך תהיה באמת משתלמת.

ההצטרפות למנוי קצרה ופשוטה. לחץ כאן למסלולי מנוי ומחירים, או צור קשר ונחזור אליך מיידית.

אין אפשרות לביטול מנוי לאחר הרכישה והתשלום. מאחר ומדובר במערכת חיה המספקת מידע עדכני יום יומי מהשטח על מכרזים בזמן אמת, החשיפה למידע מהווה קבלת תמורה.

רשימת הגופים שמפרסמים אצלנו

צור קשר - פניה מהירה
מעוניין לקבל מכרזים?
מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
חזרה למעלה
פנייה מהירה
פרסם מכרז חינם
פרסם מכרז חינם

3 חודשי ניסיון

599
3 חודשי ניסיון

3 חודשים ב- 599 ₪ לחצו כאן