לא מצאת תשובה לשאלה? צור עימנו קשר ונשמח לענות

זה נכון, יש עוד חברות שעוסקות במידע על מכרזים, אבל רק Wizbiz יודעים להביא לך בדיוק מושלם רק את מה שאתה מחפש: מכרזים בדיוק בתחום העיסוק שלך. לא ליד...לא בערך...ולא דברים חסרי תועלת שרק מבזבזים את זמנך.

כול המכרזים הם מכרזים פומביים וציבוריים של גופים ומוסדות החייבים בפרסום מכרז או קול קורא על פי חוק. בנוסף, יש ב- Wizbiz גם פניות בלעדיות של מנהלי רכש בתחומים מסוימים וכן גם בקשות למכרז פרטי של מפרסמים באתר. ב- Wizbiz אתה מקבל 100% מכרזים (ואפילו קצת יותר)

Wizbiz מכרזים מעניקה שירות ייחודי של עזרה וליווי בהגשת המכרז בשיטת Win-Win
אנחנו נעמיד לרשותך צוות מומחים אשר עוסק ביום יום בכתיבת מכרזים עבור גופים שונים והוא בעל ידע מעמיק בדרך הגשת מכרז נכונה, אשר תגדיל את סיכויי הזכייה שלך. אנחנו כול כך בטוחים במקצוענים שלנו - המוטו שלנו הוא: לא זכית – לא שילמת!

תקופת המנוי המומלצת היא שנה, אם ברצונך לבחון מגוון גדול של סוגי מכרזים והזדמנויות. בתקופת המנוי תיחשף למגוון של מכרזים, תנאי סף שונים ודרישות מיוחדות, ותוכל לבחור את אלו שיתאימו לך ביותר. בסופו של יום, אתה צריך לזכות במכרז אחד או שניים טובים כדי שהעסקה שלך תהיה באמת משתלמת.

ההצטרפות למנוי קצרה ופשוטה. לחץ כאן למסלולי מנוי ומחירים, או צור קשר ונחזור אליך מיידית.

אין אפשרות לביטול מנוי לאחר הרכישה והתשלום. מאחר ומדובר במערכת חיה המספקת מידע עדכני יום יומי מהשטח על מכרזים בזמן אמת, החשיפה למידע מהווה קבלת תמורה.

השקענו לאחרונה באתר חדש לחלוטין המאפשר צפייה נוחה ומותאמת למכשיר מובייל.

כל המעוניין לפרסם מכרז / בקשה להצעות מחיר דרך Wizbiz מכרזים מוזמן לעשות זאת
חינם ללא כול עלות. מאגר הספקים שלנו מונה אלפי ספקים בקטגוריות שונות.

רשימת מפרסמים

צור קשר – פניה מהירה

צור קשר - פניה מהירה
מעוניין לקבל מכרזים?
מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
חזרה למעלה
פנייה מהירה
פרסם מכרז חינם
פרסם מכרז חינם

חודש ניסיון

249
14 יום ניסיום חינם!