כרטיס הביקור שלנו

Wizbiz הינה מערכת מכרזים פומביים ומכרזים ממשלתיים אינטרנטית דינמית המשמשת להפצת מידע אודות אלפי מכרזים המתפרסמים בארץ ע"י גופים ומוסדות כגון: עיריות ומועצות אזוריות ומקומיות, משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות, מוסדות אקדמיים כגון אוניברסיטאות ומכללות, בתי ספר, בתי חולים ומוסדות רפואיים אחרים ועוד רבים נוספים.

בנוסף ובאופן בלעדי,  Wizbiz מכרזים משרתת גם את מנהלי הרכש בארגונים פרטיים שונים, לצורך איסוף הצעות מחיר מספקים המנויים למאגר הספקים שלנו (בתחומים מסוימים).

מה הערך המוסף שלנו ולמה אנחנו טובים יותר מכל חברה אחרת בתחום? אנחנו קוראים כול מכרז ומכרז , מבינים אותו ורק אחר כך מחליטים לאיזה קטגוריות / תחומים הוא יופץ. דבר זה מבטיח שתקבלו אך ורק מכרזים מדויקים ורלוונטיים לתחומי העיסוק שלכם!!!

כחברה מובילה וותיקה מאד בתחום המכרזים והרכש (מאז 2006), שיכללנו את המערכת על מנת להביא ללקוחות שלנו את מיטב הכלים הטכנולוגיים מצד אחד ואת אנשי המקצוע והמומחים הטובים ביותר בתחום המכרזים מצד שני.  

אנו ב- Wizbiz מכרזים, רואים את צרכי הלקוחות במרכז העשייה ובהתאמה משקיעים משאבים רבים בפיתוח כלים ושיטות עבודה, כמו גם בפיתוח מחלקת שירות לקוחות ותמיכה קשובה המוכנה לספק עזרה וייעוץ בכל עת. כל זאת, מתוך ראייה של שותפות עסקית ארוכה ומתמשכת עם לקוחותינו.

יש לכם שאלה? צרו קשר 

רוצים לדעת איך המערכת עובדת?

רשימת הגופים שמפרסמים אצלנו

צור קשר - פניה מהירה
מעוניין לקבל מכרזים?
מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
חזרה למעלה
פנייה מהירה
פרסם מכרז חינם
פרסם מכרז חינם

3 חודשי ניסיון

599
3 חודשי ניסיון

3 חודשים ב- 599 ₪ לחצו כאן